Kontaktujte nás +421 907 854 644 office@seamless1.sk

Arkitekt - HAIR BUILDER

Celý proces v jedinom kroku! Poškodené vlasy ošetruje a vnútorne obnovuje. 

Objavte revolučnú vlasovú starostlivosť ARKITEKT!

Arkitekt je prvým krokom k obnove a predĺženiu životnosti Vašich vlasov. Ponúka jednoduché riešenie, ktoré chráni, obnovuje a posilňuje väzby vo vlasovom vlákne. Arkitekt pôsobí nielen na povrchu, ale hlavne na bunkovej úrovni, kde aktivuje prirodzenú ochranu vlasov a dodá im bielkoviny. A to všetko v jedinom kroku! Získajte vlasy zdravšie ako kedykoľvek predtým a zároveň predchádzajte ich poškodeniu! 

Mounir odfarbuje vlasy z jedného stupňa na druhý bez toho, aby vlasy stratili svoj jas a zostávajú silné a zdravé.
Dnes je ARKITEKT skutočným tajomstvom či už kvôli tomu, ako pôsobí alebo jeho funkciám, ktoré slúžia k premenám, ktoré vytvára.
Plex sú bežné po celom svete, ale tento super plex – ARKITEKT je iný.
S ARKITEKTOM sa vlasy vrátia do stavu ako pred odfarbovaním za 15-20 dní.
Dnes je hlavnou funkciou ARKITEKTU obnoviť vnútornú aj vonkajšiu časť vlasov. Chráni a regeneruje vlasy; má úžasnú funkciu.
Keď odfarbujete alebo zosvetľujete vlasy, stráca vlasy kyslík a vodu. Takže stráca svoju vlhkosť a vitalitu. ARKITEKT začína s obnovou zvnútra von, chráni vlhkosť a kyslík vo vnútri vlasov.
Vďaka tomu je proces zosvetlenia o 100% zdravší.
Pri procese zosvetlenia vlasov je veľmi dôležité ich ošetrenie. ARKITEKT môžeme použiť ako vlasovú starostlivosť aplikovanú raz týždenne alebo spolu s farbou pre jej dlhšie udržanie a ochranu proti vyblednutiu.
ARKITEKT znova a znova dokazuje, že udržuje farbu a zabraňuje jej vyblednutiu na rozdiel od iných plex.

Tento produkt je dostupný iba pre salóny. V prípade, že vlastníte salón a máte záujem o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať!