Kontaktujte nás +421 907 854 644 office@seamless1.sk

Violet Bleach Powder

Tento zosvetľujúci púder je základom Mounirovej revolúcie. Predstavuje kľúč k odomknutiu Mounirových tajomstiev, pomocou ktorých dosiahnete vytúžené blond odtiene s minimálnym poškodením vlasov. Výhodou je štruktúra, ktorá je skvelá pri aplikácií rukami alebo s použitím fólie. Dokonalý produkt, vďaka ktorému sa stanete majstrom vo farbení vlasov a zároveň je to skvelý nástroj pre docielenie vytúženej premeny.

Spôsob použitia:

Väčšina púdrov na trhu sa rozšíri po 30 alebo 40 minútach. Prehrievajú sa, stávajú sa riedkymi, vytvárajú nerovnomerné výsledky zosvetlenia alebo sú dokonca príliš silné, takže dôjde k lámaniu vlasov.
Mounir všetky výzvy vyriešil svojim púdrom. Kvalita výsledkov bola hnacím faktorom a zároveň najzásadnejšia pri výrobe púdru pre tento produktový rad.
Najprv chcel púder, ktorý je šetrný k vlasom. Znížil riziká asi o 99%. Strávil 20 rokov tým, že detailne venoval pozornosť vlasom svojich klientov, aby som sa ubezpečil, že sa púder nerozšíri alebo neprehreje a vlasy sa nepoškodia.
Na tomto púdru je pôsobivé, že vytvára hodvábny pocit na vlasoch.
Rýchlo sa rozširuje a pokrýva vlasy, nezahrieva sa a nerozširuje. Vytvorí 100% plynulú farbu od zhora nadol. Je veľmi hladký a jemný a dáva vám väčšiu voľnosť, ak potrebujete na prácu s vlasmi klienta viac času.
Mounir melír používa aj na poškodené vlasy a dostáva aj úžasné výsledky.
ARKITEKT a púder sú revolučné produkty, ktoré vám budú kryť chrbát.

Budeme hovoriť o niečom naozaj dôležitom, a týka sa to metód zosvetlenia; prevažne potom o metóde, ktorú používa Mounir, o použití farieb a zvolenom cieľovom looku.

To je niečo, čo by mal vedieť každý kaderník a uľahčiť si tak profesijný život.

Mounir má tri úrovne zosvetlenia: oranžovú, zlatisto žltú a svetlo žltú.

Začnime oranžovú. Keď sa rozhodneme tónovať na úrovni oranžovej, okamžite odsúhlasíme s klientom, že cieľom je farba karamelu alebo orieška z rovnakej úrovne.

Na oranžové zosvetlenie do farieb karamelu alebo lieskového orieška, používame farby od 5 do 7. Ak pôjdeme vyššie na 8/9/10, výsledok nebude rovnaký a môžeme čeliť problémom, ako sú objavujúce sa škvrny a zlá farba.

Chceme hlboké 100% pokrytie vlasov, používame farby medzi 5 a 7, aby som získali jednotné pokrytie a požadované výsledky. Ide o rovnaké čísla, ktoré sa používajú na oranžových úrovniach.

Pokiaľ použijete vyššie čísla ako 8/9/10, výsledok nebude rovnaký a farba vybledne a bude samozrejme nerovnomerná.

Veľmi dôležité je, aby výsledok, o ktorý sa snažíme, bol elegantný, krásny a mal jasné farby.

Všeobecne platí, že pre úroveň 5, 6 alebo 7 je nutné nechať pôsobiť farbu maximálne 10-12 minút na dosiahnutie výsledku.

Samozrejme, ak používate iba číslo 5 na získanie karamelu alebo inej farby ako 5.23, 5.32, 5.72; 5 trvá zafarbenie menej času, stačí 5-6 minút.

Čím vyššie číslo zvolíte, tým dlhšie to bude trvať. Samozrejme tiež závisí od požadovanej úrovne farby.

Neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by hovorili, že by ste mali farbu nechať pôsobiť 12 minút, aby ste získali farbu karamelu alebo 10 minút na farbu orieška.

Je dôležité farbu pozorovať a kontrolovať čas.

Povedzme, pokiaľ robíte rovnaký toner s rovnakou farebnou zmesou, ktorý používame, a rozhodnete sa ho odstrániť po 6 minútach, pretože sa vám páči tón, ale Mounir ho namiesto toho nechá pôsobiť 10 minút, je to v poriadku. Neexistujú žiadne pravidlá. Stačí určiť správny čas.

Mounir dávam prednosť trénovaniu očí a pocitu. A preto sme vytvorili tonery alebo Bonbons de Mounir, aby sme rovnaké výsledky naučili dosahovať aj ďalších kaderníkov.

To je naozaj dôležité, pretože aj 1 alebo 2 minúty sú pre výsledok zásadné.

Tento produkt je dostupný iba pre salóny. V prípade, že vlastníte salón a máte záujem o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať!