Kontaktujte nás +421 907 854 644 office@seamless1.sk

Beige

Rada Beige predstavuje ideálnu zmes zlatej a béžovej. Profesionálne farby sú vyvinuté špeciálne pre vytvorenie luxusného a sviežeho odtieňa béžovej, po ktorej Vaše zákazníčky vždy túžili. Už žiadne tóny medenej, s ktorými má problém väčšina značiek.

Číselný kód farby: 5.32, 6.32, 7.32, 8.32, 9.32

Spôsob použitia:

.32, je zložená viac zo zlatej ako fialovej farby.

K dispozícii je v odtieňoch od 5,32 do 9,32. Na svetlých farbách vytvoria rovnaké farby, ktoré vidíte v katalógu. Pre skupinu .12 platia rovnaké pravidlá a vysvetlenia ako pre skupinu béžových farieb .32 Rozdiel medzi nimi je v tom, že v skupine .32 máme zlatú a fialovú, ale v .12 máme šedú a fialovú. To znamená, že pokiaľ napríklad chceme mať orieškovú farbu bez oranžovej a ďalších nežiaducich farieb, používame .32. Tým vytvoríme úžasnú farbu. Hovoríme o použití na základných úrovniach 5/6/7/8. Vytvoríte tak krásnu neutrálnu zlatú farbu. Máme krásnu zmes fialovej a zlatej, ktorá sa nezmení na oranžovú alebo tmavú farbu. Vytvoríte krásnu farbu orieška pri úrovniach 6/7/8.

Pokiaľ však pracujete na toneroch alebo na niektorých svetlých vlasoch s .32, vytvoríme 100% béžovú farbu, ktorú vidíme v katalógu. Napríklad, ak máme svetlé vlasy úrovne 10 a chceme použiť toner s 7,32 alebo 8,32, vytvoríme teplú béžovú farbu, ktorá neprechádza do zlatej alebo fialovej. Pri tónovaní vlasov sa Mounir zameriava na jednoduchý, ale zásadný krok. Vlasy musia byť vopred zosvetlené na svetlo žltú úroveň. Hovorili sme o aplikácii béžovej a ash pearl na vopred zosvetlenej úrovni vlasov, ako je svetlo žltá, nie oranžová a nie biela. Výsledky sa budú veľmi líšiť, ak aplikujeme na zosvetlenú bielu alebo oranžovú úroveň, a to je niečo, čo každý vie. Hovoríme o zosvetlení na žltú na úrovni 9 alebo 10, aby sme získali 100% farby. Pokiaľ aplikujete na oranžovo zosvetlené vlasy, výsledok nebude rovnaký. Aj keď skúsite aplikáciu na biele zosvetlené vlasy, výsledok bude iný. Ideálne je žlté základné zosvetlenie.

Ide o tri úrovne zosvetlenia, o ktoré sa snažíme pred tónovaním.

1, jasne oranžová úroveň.

2, zlaté alebo žlté.

3, svetlo žltá.

Ak zosvetľujeme na oranžovú / jasne oranžovú, chceme získať odtiene ako karamel, oriešok, popolavý a stredné farby. Keď zosvetlíme na zlatú alebo žltú, môžem si zvoliť z farieb v katalógu akýkoľvek výsledok, ktorý chceme. Môžete získať najlepší výsledok a dosiahnuť presne rovnaké farby ako v katalógu, ak zosvetlíte vlasy na úroveň žltej pred použitím tonerov.

Tento produkt je dostupný iba pre salóny. V prípade, že vlastníte salón a máte záujem o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať!