Kontaktujte nás +421 907 854 644 office@seamless1.sk

Rada BonBon - MILKYWAY

Mounirové podpisové farby, rada BonBon sú čerešničkou na torte celej palety. Bohatá ponuka nádherných farieb sa skladá z Purple Moon, Desert Rose či Milkyway, alebo tiež Rabbit Beige, Casper, Sand, Sand Rose, Naughty Grey a Russian Blue. Okúzľujúci výsledok dosiahneme ak sú vlasy zosvetlené na úroveň 9, začíname pri korienkoch a následne rozotierame ku končekom vlasov. 

Spôsob použitia:

Ako môžete vidieť na vzorkovníkoch, každá farba má tri rôzne odtiene a nie len jednu farbu.

Po prvé, doba aplikácie je u týchto farieb rozhodujúcim faktorom vo výsledku.

Po druhé, je veľmi dôležité aplikovať tieto farby na svetlo žlté bielené vlasy, pretože je dôležité udržať nejaký pigment vo vlasoch a nie zosvetľovať na bielu blond.

Napríklad pri farbe Purple Moon, môžete vidieť tri odtiene farieb - tmavý, svetlý a svetlejší v jednej tube.

V rade Bonbons môže každá farba z jednej tuby produkovať 3 rôzne jemné a špeciálne vytvorené odtiene podľa vzorkovníka.

Do skupiny Bonbons sú zaradené šedá, fialova a zlata ako hlavné tri kľúčové odtiene farieb.

Akonáhle pochopíte ich tajomstvo, budete mať skvelé výsledky, pretože to sú naozaj úžasné farby.

Farba Purple Moon a všetky ostatné farby v rovnakej skupine.

Používame typ farby na extra svetlo žlté bielené vlasy a aplikujeme na celú hlavu, nezvýrazňujeme. Vždy ich miešame s peroxidom 20.

Začíname aplikovať 2-4 cm pri korienkoch v závislosti od priania každého klienta. Aplikujem po dobu 10 minút a priamo uvidíme, ako sa začína tvoriť tmavo fialový pigment pri korienkoch.

Po 10 minútach začneme aplikovať a rozprestierať farbu na druhú časť vlasov po dobu 5-7 minút. Potom rozotierame farbu do koncov. Získame tmavšiu farbu, ktorá sa postupne mení na svetlejšiu.

Na konci potrebujeme maximálne 2-3 minúty, aby sa svetlá farba rozšírila až ku koncu vlasov.

Použijeme rovnakú zmes aj postup so všetkými farbami Bonbons - desert rose, milky way, rabbit beige a ďalšie.

Bonbons používame na ombré, vlasy musia byť dokonale odfarbené. U ombre nesmú byť rôzne úrovne blond, farba musí byť jednotná. Neodporúčame nikomu, kto používa Bonbons na zosvetlené vlasy, mať nezjednotenú farbu.

Pri zosvetlení vlasov sa môže stať, že budete mať iný odtieň oranžovej pri korienkoch alebo mierne odlišnú farbu uprostred. Tieto farby potrebujú vysoký stupeň zosvetlenia, aby sa dosiahla rovnaká farba ako v katalógu.

Pokiaľ ju chcete použiť, všetky vlasy by mali byť zosvetlené na rovnakú úroveň blond. Nemôžete mať rôzne odtiene alebo svetlejšie pramene vo vašej blond, farba musí byť rovnomerná. Môžete vytvoriť ombre prechádzajúce z tmavšej do svetlejšej blond, ale nemôžete mať pramene svetlejších a tmavších vlasov.

Ľudia sa pýtajú, či môžu použiť Bonbon na zosvetlené vlasy alebo ombré. Môžete ich použiť iba v jednom prípade - ak máte správne čisté zosvetlenie, čo znamená, že všetky vlasy sú zosvetlené na rovnakú farbu!

Mounir bieliaci púder môže pomôcť na dosiahnutie čistej žltej úrovne.

Pre najlepší výsledok, aplikujte na odtiene úrovne 9 bez obsahu zlatej, oranžovej alebo červenej. Pri použití pri korienkoch sa musia vlasy plne vybieliť, a koncentrát by sa mal aplikovať postupne pred zapracovaním ku končekom. Pri použití nášho tonera 0.20 je možné dosiahnuť jemný fialový nádych, kedy sa červené a zlaté tóny neutralizujú použitím farieb Naughty Grey alebo Russian Blue, ktoré boli navrhnuté pre úroveň 8 a viac blond. 

Tento produkt je dostupný iba pre salóny. V prípade, že vlastníte salón a máte záujem o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať!