Kontaktujte nás +421 907 854 644 office@seamless1.sk

Oxidizing Emulsion Cream 30 Vol.

Peroxidová krémová emulzia posilňuje vlasy a zdokonaľuje farby. Mounir neúnavne pracoval s cieľom vytvoriť peroxidovú emulziu, skvelú pre použitie v kombinácií s permanentnou farbou alebo zosvetľujúcim púdrom, ktorá chráni vlasy pred poškodením, zvyšuje ich jas a zanecháva ich hydratované. Vďaka našej receptúre, okúzľujúce vlasy už nie sú otázkou peňazí. 

Dostupné oxidanty: 10 Vol., 20 Vol., 30 Vol., 40 Vol. 

Na základe Mounirových skúseností vždy odmietol miešať určitý farebný odtieň alebo zosvetľujúci púder určitej značky s peroxidom inej. Vždy sa uistil, že používa peroxid a farbu rovnakej značky bez ohľadu na to, aká značka to bola.     

Na dosiahnutie krásnych výsledkov, o ktorých Mounir hovorí, je naozaj nutné použiť peroxid značky Mounir, a to ako s farbivom, tak so zosvetľujúcim púdrom.

Nepokúšajte sa používať naše výrobky so žiadnym peroxidom inej značky !

Peroxid od Mounira je formulovaný veľmi presne tak, aby fungoval a reagoval s farbami a melírom a poskytol požadované výsledky.

Peroxid: Pre normálnu farbu použijeme peroxid 20 a pre toner peroxid 20.

Pokiaľ máme prirodzene svetlé vlasy alebo zosvetlené a chcete, aby zostali svetlé, nie však jasnejšie, použite namiesto toho peroxid 10.

Ak chcete získať farby ako z katalógu, musí byť použitý peroxid 20, ale pokiaľ niekto chce farbu viac rozjasniť, môže použiť silnejší , peroxid 30. Čo je odporúčane.

Peroxid 20 použijeme, ak farbíme vlasy alebo spolu s Mounirovim tonermi. Pokiaľ však nechcete zachovať prirodzenú farbu vlasov, odporúčame použiť 10.

Tento produkt je dostupný iba pre salóny. V prípade, že vlastníte salón a máte záujem o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať!