Kontaktujte nás +421 907 854 644 office@seamless1.sk

Metallic Violet

Rada Metallic Violet predstavuje skvelú farbu ak chcete vlasom dodať jemne fialový odtieň a žiarivý lesk. 

Číselný kód farby: 7MV, 8MV, 9MV

Spôsob použitia:

Metalic violet a rose sú silné a odvážne farby.

Opäť ich používame na svetlo odfarbené vlasy, ktoré sú o niečo svetlejšie ako svetlo žlté, aby sme dosiahli rovnaké farby ako v katalógu.

Pri slabom zosvetlení môžeme tiež trochu podporiť zvýraznenie 0.11, ktoré sa hodí do vlasov zápasiacich s oranžovou farbou pri zosvetlení o viac ako 3-4 stupne.

Ak chcete získať prirodzene prechádzajúci vzhľad ombre alebo balayage, aplikujte farbu od korienkov a postupne presúvajte až ku končekom. Nenanášame farbu ako toner od zhora až dole naraz.

Načasovanie aplikácie je kľúčové a ovplyvňuje konečné výsledky. Necháme farbu pôsobiť pri korienkoch až 10 minút, pokiaľ používam číslo 7 alebo 8, potom farbu rozprestrieme hore, uprostred a až potom u končekov.

Celý proces vrátane doby aplikácie môže trvať 20-25 minút, ak počítame s celou dĺžkou vlasov.

Farbu číslo 7 necháme pri korienkoch približne 10 minút.

MR A MV

Pokiaľ pracujeme s 9MV, môžeme ju nechať pôsobiť dlhšie, aby sme zvýšil intenzitu. Alebo sa s MV a MR skupinami odtieňov 7/8/9 môžete hrať a byť kreatívny, ako si len prajete a zároveň postupne získať vytúžené výsledky.

Pri MR a MV je naozaj dôležité, aby sme pracovali na odfarbených vlasoch svetlejších ako svetlo žltých a so zmesou s peroxidom 20.

 

Tento produkt je dostupný iba pre salóny. V prípade, že vlastníte salón a máte záujem o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať!