Kontaktujte nás +421 907 854 644 office@seamless1.sk

Mounir Toner Boost Šampón 300 ml

Naše Mounir Toner Boost šampóny boli špeciálne vyvinuté pre bielené alebo melírované vlasy a ich úlohou je odstrániť nechcené odtiene žltej a zároveň zvýrazniť zosvetlenie farieb. Aplikujte ich priamo po tónovaní a získajte svetlejší odtieň. MTB šampón je skvelý pre domáce použitie a je rýchlym riešením pre klientky, ktoré si chcú predĺžiť životnosť farby a udržať jas do najbližšej návštevy Vášho salónu. 

MTB šampón Mounir Toner Boost
Tento šampón je šampón na posilnenie tonera, je to strieborný šampón, ale jeho použitie je iné.
Všetci vidíte, že na konci transformačného procesu používa Mounir modrý produkt a ľudia sa vždy pýtajú, čo to je. Aká je jeho rola? Funguje na pridanie striebornej a bielej alebo odstránenie žltej?
Keď Mounir vytváram šedú, béžovú alebo akúkoľvek inú farbu a dostane namiesto toho tmavšiu farbu, než chcel, použije tento šampón zvýrazňujúci farbu a zosvetľujúci o 1-2 stupne.
Pri 90 % tonerov, ktoré vytvára, vždy používa tento toner boost, aby sme zosvetlil a rozjasnil farbu.
U iných šampónov nebudú také rozdiely. Môžu odstrániť žltú alebo pridať šedú, ale tento toner boost vytvorí vyššie farebné úrovne a zosvetlí až o 2 stupne.
Ďalšie použitie by mohlo byť pre fialovú, môže nás zbaviť fialovej a ďalších podivných farieb; ale jeho charakteristikou je zosvetliť farby o 1-2 stupne a urobiť farbu lesklejšiu.
 

Metalický strieborný šampón MMS
Ide o šampón s veľmi silným zložením, veľmi koncentrovaný a môže byť použitý pri rôznych procesoch.
Pokiaľ som dokončil zosvetlenie a získam oranžovú farbu, urobím jedno šampónové umývanie so strieborným šampónom alebo MMS. Odstránim 100% oranžovej a uloží sa tak pigment, ktorý premení farbu na šedú alebo béžovú.
Ďalšie použitie je možné pri zvýraznení, pri ktorom nechceme používať toner. Môžeme použiť tento šampón, aby sme odstránil všetky žlté odlesky a získali svetlejší výsledok.
Tento šampón je veľmi silný a rieši mnoho kaderníckych výziev.
Aj v prípade, že sú vlasy hnedej úrovne 5 a majú oranžovú na koncoch, môžeme použiť tento šampón, ktorý poskytne krásny výsledok a odstráni mosadznú, oranžovú farbu.
MMS je jedným z najsilnejších strieborných šampónov dostupných na trhu a má veľmi dôležitú úlohu.

29,90 € s DPH