Kontaktujte nás +421 907 854 644 office@seamless1.sk

Mounir Metallic Silver neutralizujúci Šampón 300ml

Nechajte striebro zažiariť!

Mounir Metallic Silver neutralizujúci šampón je silnou zbraňou proti nechceným žltým a oranžovým odtieňom, skvelý pri melírovaní bez nutnosti použitia ďalších tonerov.

Metallic Silver šampón dodá farbám jas a pomôže dosiahnuť dokonalý blond, platinový alebo biely odtieň bez náznakov žltých tónov. 

MTB šampón Mounir Toner Boost
Tento šampón je šampón na posilnenie tonera, je to strieborný šampón, ale jeho použitie je iné.
Všetci vidíte, že na konci transformačného procesu používa Mounir modrý produkt a ľudia sa vždy pýtajú, čo to je. Aká je jeho rola? Funguje na pridanie striebornej a bielej alebo odstránenie žltej?
Keď Mounir vytváram šedú, béžovú alebo akúkoľvek inú farbu a dostane namiesto toho tmavšiu farbu, než chcel, použije tento šampón zvýrazňujúci farbu a zosvetľujúci o 1-2 stupne.
Pri 90 % tonerov, ktoré vytvára, vždy používa tento toner boost, aby sme zosvetlil a rozjasnil farbu.
U iných šampónov nebudú také rozdiely. Môžu odstrániť žltú alebo pridať šedú, ale tento toner boost vytvorí vyššie farebné úrovne a zosvetlí až o 2 stupne.
Ďalšie použitie by mohlo byť pre fialovú, môže nás zbaviť fialovej a ďalších podivných farieb; ale jeho charakteristikou je zosvetliť farby o 1-2 stupne a urobiť farbu lesklejšiu.
 

Metalický strieborný šampón MMS
Ide o šampón s veľmi silným zložením, veľmi koncentrovaný a môže byť použitý pri rôznych procesoch.
Pokiaľ som dokončil zosvetlenie a získam oranžovú farbu, urobím jedno šampónové umývanie so strieborným šampónom alebo MMS. Odstránim 100% oranžovej a uloží sa tak pigment, ktorý premení farbu na šedú alebo béžovú.
Ďalšie použitie je možné pri zvýraznení, pri ktorom nechceme používať toner. Môžeme použiť tento šampón, aby sme odstránil všetky žlté odlesky a získali svetlejší výsledok.
Tento šampón je veľmi silný a rieši mnoho kaderníckych výziev.
Aj v prípade, že sú vlasy hnedej úrovne 5 a majú oranžovú na koncoch, môžeme použiť tento šampón, ktorý poskytne krásny výsledok a odstráni mosadznú, oranžovú farbu.
MMS je jedným z najsilnejších strieborných šampónov dostupných na trhu a má veľmi dôležitú úlohu.

24,90 € s DPH